Kursy dla fizjoterapeutów - Targi - Konferencje – Fizjoterapiaonline.pl


Szkolenia

// wstecz

Kursy dla fizjoterapeutów


szkolenia

Szukaj: Kursy Targi Konferencje:

Zapraszamy fizjoterapeutów i nie tylko do przeglądania działu Szkolenia, znajdą tu Państwo nie tylko kursy dla fizjoterapeutów ale także konferencje, targi i inne wydarzenia związane z fizjoterapią. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Wrocław - KURS "ŚWIECOWANIE/ KONCHOWANIE USZU"

Termin: 2013-05-05
Miasto: Wrocław
E-mail: centruminspiracja@interia.pl
Strona www: www.centruminspiracja.pl
Telefon: 784936120

Centrum holistyczne Inspiracja we Wrocławiu zaprasza na szkolenie "Świecowanie i konchowanie uszu".

Jest to niezwykle skuteczna i przyjemna metoda pracy z klientem, często wykorzystywana w naturoterapii. Uczestnik szkolenia ma możliwość opanować umiejętności techniczne (wielokrotność wykonywania ćwiczeń w części praktycznej) oraz doświadczyć zabiegu na sobie. Inicjacja, której poddany jest każdy uczestniczący w szkoleniu, pozwala na przekaz energetyczny będący istotą rytuału, zwiększającym zasięg jego oddziaływania. Metodę świecowania i konchowania uszu można wykorzystać pomagając najbliższym (wspomagając leczenie wielu dolegliwości) lub poszerzając swą ofertę w gabinetach terapeutycznych. Zajęcia prowadzone są w nielicznych grupach (max.4 osoby), aby każdy z uczestników mógł opanować praktyczne umiejętności w stopniu doskonałym, gotowym do kontaktu z pacjentem.

PROGRAM: 1.zapoznanie się z historią konchowania, 2.człowiek, a energie subtelne, 3. istota rytuałów (oddziaływanie na poziomie psychofizycznym), 4.wskazania i przeciwwskazania, 5.wyposażenie miejsca pracy, 6.BHP, 7.zabiegi dla dzieci, 8.część praktyczna.

Działanie terapeutyczne: Jak każdy rytuał zabieg ma korzystny wpływ na cały organizm, oczyszczając go i aktywizując procesy samoleczenia. Na poziomie fizycznym najczęściej stosuje się go w przypadku: - nieżytu nosa, - zapalenia zatok, - pisków, szumów w uszach, - migren, - dla poprawy słuchu, węchu, ostrości widzenia, - uspokojenia, wyciszenia systemu nerwowego, - sprawniejszego funkcjonowania umysłu, - regulacji ciśnienia śródczaszkowego, - aktywizacji limfy i procesów metabolicznych, - oczyszczenia kanałów słuchowych.

Jest to również bardzo skuteczny zabieg w przypadku dziecięcych sezonowych przeziębień, jako alternatywa dla leczenia farmakologicznego (zalecany jest nadzór lekarza prowadzącego).

Szkolenie zakończone wydaniem Certyfikatu.

Zajęcia wzbogacone są o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii. Uczestnik ma możliwość zapoznać się z nimi (misy tybetańskie, moksa, konchy, świece, radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny), jak również doświadczyć wybranego zabiegu na sobie.

KOSZT: 370 zł. (bez wyposażenia) lub 500 zł (konchy, świece i dodatkowe akcesoria potrzebne do pracy).

Obowiązuje zaliczka: 200 zł. (warunek rezerwacji miejsca)

Konto: PKO S.A. 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

TERMIN: 5 maja 2013 (godz. 10 - 17) Możliwość ustalenia alternatywnych terminów.

MIEJSCE: Centrum holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.


Dodano: 2013-04-24 11:28:27