Kursy dla fizjoterapeutów - Targi - Konferencje – Fizjoterapiaonline.pl


Szkolenia

// wstecz

Kursy dla fizjoterapeutów


szkolenia

Szukaj: Kursy Targi Konferencje:

Zapraszamy fizjoterapeutów i nie tylko do przeglądania działu Szkolenia, znajdą tu Państwo nie tylko kursy dla fizjoterapeutów ale także konferencje, targi i inne wydarzenia związane z fizjoterapią. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Warszawa - Kompleksowa terapia blizny

Termin: 2017-10-20
Miasto: Warszawa
E-mail: biuro@rehakursy.pl
Strona www: https://www.rehakursy.pl/warszawa
Telefon: 507163953

Szkolenie przeznaczone dla: fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, położnych.

✅Program kursu dla fizjoterapeutów i położnych "Kompleksowa terapia blizny" obejmuje umiejętność przeprowadzenia badania blizny i jej okolicy, diagnozowanie objawów spowodowanych blizną znajdujących się w okolicy niebezpośrednio związenej z blizną, zastosowanie odpowiednich technik manualnych oraz wspomagających terapię blizny w okolicy jamybrzusznej oraz poszerzenie wiedzy nt. fizjologii i patofizjologii ran i gojenia się.

✅Kurs daje praktyczne narzędzie do pracy z pacjentami z blizną - zwłaszcza z blizną po cesarskim cięciu i operacjach w okolicy jamy brzucha. Konsekwencje zaburzonego gojenia i nieprawidłowego zrostu mogą być odczuwane nawet w okolicy odległych od miejsca cięcia i skutkować przewlekłym bólem, zaburzeniami ruchomości czy nieprawidłową postawą. Nie uczymy tylko teorii - dzielimy się swoimi doświadczeniami w pracy z pacjentem.

Kurs jest prowadzony przez:

dr n. med. Daniela Milka - osteopata ginekologiczny, wykładowca przy Zakładzie Anatomii Katedry Nauk Podstawowych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

dr n. med. Małgorzata Jachacz-Łopata - fizjoterapeuta uroginekologiczny, nauczyciel akademicki, edukatorka i prelegentka na konferencjach dot. zdrowia kobiety


Dodano: 2017-06-14 14:56:18