Kursy dla fizjoterapeutów - Targi - Konferencje – Fizjoterapiaonline.pl


Szkolenia

// wstecz

Kursy dla fizjoterapeutów


szkolenia

Szukaj: Kursy Targi Konferencje:

Zapraszamy fizjoterapeutów i nie tylko do przeglądania działu Szkolenia, znajdą tu Państwo nie tylko kursy dla fizjoterapeutów ale także konferencje, targi i inne wydarzenia związane z fizjoterapią. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Gdańsk - Kompleksowa terapia blizny

Termin: 2017-09-22
Miasto: Gdańsk
E-mail: biuro@rehakursy.pl
Strona www: https://www.rehakursy.pl/gdansk
Telefon: 507163953

Instruktor: Dr n. med. Daniela Milka D.O. - Osteopata; Dr n. med. Małgorzata Jachacz - Łopata - Fizjoterapeuta uroginekologiczny
Godziny zajęć: 10-16.30
Miejsce szkolenia: Hotel Focus Premium, ul. Nad Stawem 5
Szkolenie przeznaczone dla: fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, położnych.

✅Program kursu dla fizjoterapeutów i położnych "Kompleksowa terapia blizny" obejmuje umiejętność przeprowadzenia badania blizny i jej okolicy, diagnozowanie objawów spowodowanych blizną znajdujących się w okolicy niebezpośrednio związenej z blizną, zastosowanie odpowiednich technik manualnych oraz wspomagających terapię blizny w okolicy jamybrzusznej oraz poszerzenie wiedzy nt. fizjologii i patofizjologii ran i gojenia się.

✅Kurs daje praktyczne narzędzie do pracy z pacjentami z blizną - zwłaszcza z blizną po cesarskim cięciu i operacjach w okolicy jamy brzucha. Konsekwencje zaburzonego gojenia i nieprawidłowego zrostu mogą być odczuwane nawet w okolicy odległych od miejsca cięcia i skutkować przewlekłym bólem, zaburzeniami ruchomości czy nieprawidłową postawą. Nie uczymy tylko teorii - dzielimy się swoimi doświadczeniami w pracy z pacjentem.


Dodano: 2017-06-29 13:55:30