Fizjoterapia Praca - Fizjoterapia – Ogłoszenia – Praca dla fizjoterapeutów

Ogłoszenia

//pokaż wszystkie // wstecz

Fizjoterapia Praca

Fizjoterapia to Twoja pasja, ale również zawód, profesja? Z myślą o wszystkich poszukujących pracy, ale również o tych poszukujących wybitnych specjalistów, umieszczamy na naszym portalu najnowsze oferty pracy dla fizjoterapeutów. Dodatkowo odnaleźć na portalu można atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy do śledzenia tej zakładki.
fizjoterapia warsztaty

Sontheim/Brenz - Monachium 3 miejsca pracy

Zabierz ze sobą koleżankę/kolegę po fachu! Potrzebujemy 3 fizjoterapeutów!
PRACA RÓWNIEŻ W TRAKCIE PRZEPROWADZANIA PROCESU NOSTRYFIKACJI DYPLOMU FIZJOTERAPEUTY.
Oferujemy pracę na terenie całych Niemiec w klinikach, przychodniach oraz sanatoriach.
Oferta F201744 w Monachium i okolicy w przychodni fizjoterapeutycznej lub w klinice:
- Zarobek Brutto od 2.300 – 2800 Euro; od 24 dni urlopu
- Pomoc w znalezieniu taniego mieszkania oraz w czynnościach rejestracyjnych
- Pomagamy w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu fizjoterapeuty również przed wyjazdem do pracy
Obowiązki : praca z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, powypadkowymi oraz innymi.
Wymagania: wykształcenie kierunkowe: mgr fizjoterapii lub licencjat z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym . Znajomość języka niemieckiego poziom przynajmniej B1.
Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji: info@beta-aktiv.de , można w polskiej wersji językowej.
Specjalnie dla Was uruchomiliśmy polski numer telefonu-505 123 391 SMS o treści „ fizjoterapia”-oddzwaniamy.
Szukasz innej lokalizacji miejsca pracy w Niemczech ? Zapytaj!
Beta aktiv Anna Schimizek
Goethestraße 4
89567 Sontheim / Brenz
Fon: 0049 7325 95 1 74 94; 0048 505 123 391
Fax: 0049 7325 95 1 74 95
Homepage: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl
Telefon: 505123391
E-mail: info@beta-aktiv.de
Strona www: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl
Dodano: 2017-10-03 13:01:29