Fizjoterapia Praca - Fizjoterapia – Ogłoszenia – Praca dla fizjoterapeutów

Ogłoszenia

//pokaż wszystkie // wstecz

Fizjoterapia Praca

Fizjoterapia to Twoja pasja, ale również zawód, profesja? Z myślą o wszystkich poszukujących pracy, ale również o tych poszukujących wybitnych specjalistów, umieszczamy na naszym portalu najnowsze oferty pracy dla fizjoterapeutów. Dodatkowo odnaleźć na portalu można atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy do śledzenia tej zakładki.
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Warszawa - ZATRUDNIMY FIZJOTERAPEUTÓW

SZPZLO Warszawa Ochota zatrudni fizjoterapeutów, mile widziani kandydaci ze specjalizacją.CV prosimy przesłać na adres email. Prosimy o zamieszczenie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota, z siedzibą w Warszawie 02 – 353, przy ul. Szczęśliwickiej 36 moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy’’. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgoda może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem’’.
Telefon: 22 592 98 01
E-mail: k.wareluk@szpzlo-ochota.pl
Dodano: 2018-06-04 13:45:08