Fizjoterapia Praca - Fizjoterapia – Ogłoszenia – Praca dla fizjoterapeutów

Ogłoszenia

//pokaż wszystkie // wstecz

Fizjoterapia Praca

Fizjoterapia to Twoja pasja, ale również zawód, profesja? Z myślą o wszystkich poszukujących pracy, ale również o tych poszukujących wybitnych specjalistów, umieszczamy na naszym portalu najnowsze oferty pracy dla fizjoterapeutów. Dodatkowo odnaleźć na portalu można atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy do śledzenia tej zakładki.
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Kielce - FIZJOTERAPEUTA FRANCJA

Jesteś fizjoterapeutą? Zależy Ci na stabilnej pracy w nowoczesnej placówce medycznej? Chcesz zdobyć doświadczenie i podnieść swoje kwalifikacje? Jeśli tak, zgłoś się do nas!

IPF Medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego. Obecnie prowadzimy rekrutację dla centrum rehabilitacji w ciekawym turystycznie regionie niedaleko wschodniego wybrzeża Francji.

KOGO POSZUKUJEMY?

Fizjoterapeuty z tytułem licencjata lub magistra gotowego do podjęcia nowych wyzwań w pracy we Francji.

Wcale nie musisz znać języka francuskiego, aby aplikować. Tego nauczysz się na naszych bezpłatnych kursach.

Co więcej, nie musisz też mieć wieloletniego doświadczenia, żeby zacząć pracę. Wystarczy prawo wykonywania zawodu w Polsce. Uznaniem kwalifikacji we Francji zajmiemy się my!

GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ?

W prywatnym centrum rehabilitacji funkcjonalnej o specjalizacji ortopedyczno- neurologicznej z oddziałem opieki ambulatoryjnej wyposażonym w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Ośrodek położony jest w regionie Nowa Akwitania, w departamencie Lot i Garonna.

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH ZADAŃ?

Indywidualna praca z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi. Planowanie i prowadzenie kinezyterapii oraz masażu z uwzględnieniem potrzeb pacjentów, współpraca z pozostałym personelem medycznym.

ILE BĘDZIESZ ZARABIAŁ?

Centrum rehabilitacji zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2320 € brutto, czyli 1770 0€ netto miesięcznie.

GDZIE BĘDZIESZ MIESZKAŁ?

Na terenie placówki czeka na Ciebie bezpłatne zakwaterowanie. Po przyjeździe będziesz miał do dyspozycji przez 2 miesiące pokój z łazienką. Po okresie wdrożenia znajdziemy dla Ciebie stałe lokum.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA PODRÓŻ?

Zorganizujemy od początku do końca Twój przejazd do Francji. Kupimy dla Ciebie bilet na samolot lub bilet na autokar w zależności od tego jak będzie wygodniej.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@ipfmedical.pl lub wyślij aplikacje online na stronie www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/
Telefon: 506704985
E-mail: magdalena.gorska@ipfmedical.pl
Strona www: https://ipfmedical.pl/oferty/fizjoterapeuta-centrum-rehabilitacji-francja-region-nowa-akwitania-departament-lot-i-garonna-nr-47/
Dodano: 2019-05-28 15:11:33