Fizjoterapia Praca - Fizjoterapia – Ogłoszenia – Praca dla fizjoterapeutów

Ogłoszenia

//pokaż wszystkie // wstecz

Fizjoterapia Praca

Fizjoterapia to Twoja pasja, ale również zawód, profesja? Z myślą o wszystkich poszukujących pracy, ale również o tych poszukujących wybitnych specjalistów, umieszczamy na naszym portalu najnowsze oferty pracy dla fizjoterapeutów. Dodatkowo odnaleźć na portalu można atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy do śledzenia tej zakładki.
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Berlin - Fizjoterapeuta- Berlin

Jesteś z wykształcenia Fizjoterapeutą i szukasz nowych wyzwań zawodowych? Myślisz o stałej pracy w Berlinie?
Berlińskie kliniki rehabilitacyjne poszukują doświadczonych fizjoterapeutów, także z polskim dyplomem zawodowym. Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym jest wymagana i niezbędna!
Żeby pracować w Niemczech w zawodzie jako fizjoterapeuta musisz także ubiegać się o uznanie polskiego dyplomu tzw. Anerkennung. Doradzimy Ci w jakim urzędzie należy złożyć niezbędne dokumenty.
Poszukujemy osób odpowiedzialnych, lubiących pracę z pacjentem, pracujących chętnie w zespole.
Niemieccy pracodawcy oferują:
• Stałą umowę o pracę
• Bardzo dobre warunki finansowe od 2400 Euro brutto zależne od doświadczenia i wykształcenia zawodowego
• Możliwość odbywania szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
• Stałe godziny pracy
Do obowiązków należy:
• Prowadzenie terapii z pacjentami
• Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi procedurami
Wykorzystaj nasze 22-letnie doświadczenie w branży medycznej, naszą znajomość rynku berlińskiego i nasze kontakty! Chętnie Ci pomożemy znaleźć wymarzoną pracę. Nasze pośrednictwo jest dla kandydatów całkowicie bezpłatne. Szukamy do pracy stałej, nie mamy ofert z zakwaterowaniem, ale chętnie doradzimy w kwestii mieszkaniowej. Umowa o pracę jest zawarta z niemieckim pracodawcą, początkowo na okres próbny, następna zaś na czas nieokreślony.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv w języku niemieckim na adres mailowy: magdalena.maliszewska@asta-management.de
W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 0049 30 30 20 56 84, smsowego lub przez WhatsApp 0162 2189 335
Więcej informacji na temat naszej firmy oraz ofert pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.asta-management.de/polska
Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asta Management GmbH dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Telefon: 00493030205684
E-mail: magdalena.maliszewska@asta-management.de
Strona www: www.asta-management.de/polska
Dodano: 2019-09-24 11:16:09