Fizjoterapia – Aktualności – Fizjoterapiaonline.pl

Aktualności

Fizjoterapia

"Bogowie" film o Zbigniewie Relidze wchodzi do Kin - zwiastun "Bogowie" film o Zbigniewie Relidze wchodzi do Kin - zwiastun
//czytaj cały
Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce.
Koń po hipoterapii także potrzebuje terapii. Koń po hipoterapii także potrzebuje terapii.
//czytaj cały
Koń stworzenie bardzo przyjazne ludziom może być wykorzystywane w celach terapii ludzi czyli hipoterapii. Na zachodzie modna jest terapia zwierząt np. koni. Czemu nie, taki koń na pewno po wielu godzinach hipoterapii będzie potrzebował trochę relaksująco leczniczych technik, a także kinestiotapingu.
Stary akademik stanie się nową siedzibą fizjoterapii w Gorzowie. Stary akademik stanie się nową siedzibą fizjoterapii w Gorzowie.
//czytaj cały
Inwestycja realizowana przez Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. polega na modernizacji budynku "Domu Studenta" przy ul. Orląt Lwowskich 4-6 oraz zakup mebli i specjalistycznego wyposażenia niezbędnego do kształcenia studentów na nowym kierunku - fizjoterapia.
REHABILITACJA 2014 - Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA 2014 - Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego
//czytaj cały
Targi REHABILITACJA to największy w Polsce przegląd oferty branżowej. Dwieście szesnaście firm z ośmiu państw zaprezentuje nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla szpitali, ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej, gabinetów medical SPA.
Warsztaty i konferencja dydaktyczna: UDAR MÓZGU - TO NIE WYROK. Warsztaty i konferencja dydaktyczna: UDAR MÓZGU - TO NIE WYROK.
//czytaj cały
Konferencja dydaktyczna i warsztaty „Udar mózgu – to nie wyrok” odbędą się dnia 16 września 2013 przy ulicy Jagiellońskiej 13-15 w Bydgoszczy w Auli A i B Collegium Medicum od godziny 9:30.
Uwaga wyniki K O N K U R S U #3 Uwaga wyniki K O N K U R S U #3
//czytaj cały
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wynikami trzeciego już konkursu, realizowanego we współpracy ze nowo otwartym sklepem internetowym dla fizjoterapeutów oferującym designerskie kubki oraz nieprzeciętne koszulki!
szukasz pracypraca dla fizjoterapeuty
Praca fizjoterpia
Praca fizjoterpia
Multimedia Fizjoterpia
Fizjoterapia to dziedzina, która nieustannie się rozwija. Dlatego też kluczem do sukcesu jest bycie na bieżąco z pojawiającymi się osiągnięciami i badaniami naukowymi w tym zakresie. Na stronie Aktualności przedstawiać będziemy regularnie najnowsze doniesienia dotyczące fizjoterapii. Zapraszamy do śledzenia zakładki na bieżąco.
szukasz pracy
Fizjoterapia