Fizjoterapia – Aktualności – Fizjoterapiaonline.pl

Aktualności

Fizjoterapia

Podhalańska Wiosna Fizjoterapii
//czytaj cały
15 maja roku w holu Centrum Dydaktyczno – Bibliotecznym w godzinach od 11.00 do 14.00, odbędzie się po raz kolejny Podhalańska Wiosna Fizjoterapii.
Fizjoterapeuci z Polski wciąż poszukiwani za granicą Fizjoterapeuci z Polski wciąż poszukiwani za granicą
//czytaj cały
Fizjoterapeuci z Polski nie powinni mieć większego problemu ze znalezieniem pracy za granicą. Przedstawiciele tej profesji poszukiwani są w całej Europie Zachodniej, głównie we Francji, Belgii czy Niemczech. Wynagrodzenie za pracę uzależnione jest zarówno od doświadczenia, jak i znajomości języka obcego.
Polscy producenci na wiodących targach branży rehabilitacji medycznej, fizjoterapii i profilaktyki w Niemczech Polscy producenci na wiodących targach branży rehabilitacji medycznej, fizjoterapii i profilaktyki w Niemczech
//czytaj cały
Tegoroczna edycja Branżowych Targów Rehabilitacji Medycznej, Fizjoterapii oraz Profilaktyki therapie Leipzig odbędzie się w dniach od 19 do 21 marca 2015 r. w Lipsku
Specjaliści o nietypowych metodach rehabilitacji w chorobie Parkinsona
//czytaj cały
Nordic walking, taniec, a nawet jazda na rowerze mogą pomóc w utrzymaniu sprawności przy chorobie Parkinsona. W sobotę w Łodzi odbyła się konferencja poświęcona rehabilitacji w chorobie, która dotyka ok. 90 tys. Polaków.
Adam Czeladzki - pierwszy niepełnosprawny pilot szybowcowy Adam Czeladzki - pierwszy niepełnosprawny pilot szybowcowy
//czytaj cały
Adam Czeladzki pierwszy w polsce niepełnosprawny pilot szybowcowy zakwalifikował się do półfinałowej 15-ki konkursu „Człowiek bez barier” organizowanego pod auspicjami Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji z siedzibą w Warszawie.
Warszawski Uniwersytet Medyczny będzie miał centrum sportowe Warszawski Uniwersytet Medyczny będzie miał centrum sportowe
//czytaj cały
Na terenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego powstaje nowoczesny ośrodek sportowo-rehabilitacyjny. Studenci będą mogli z niego korzystać od listopada przyszłego roku.
szukasz pracypraca dla fizjoterapeuty
Praca fizjoterpia
Praca fizjoterpia
Multimedia Fizjoterpia
Fizjoterapia to dziedzina, która nieustannie się rozwija. Dlatego też kluczem do sukcesu jest bycie na bieżąco z pojawiającymi się osiągnięciami i badaniami naukowymi w tym zakresie. Na stronie Aktualności przedstawiać będziemy regularnie najnowsze doniesienia dotyczące fizjoterapii. Zapraszamy do śledzenia zakładki na bieżąco.
szukasz pracy
Fizjoterapia