Fizjoterapia – Aplikacje – Fizjoterapiaonline.pl

Aplikacje

Fizjoterapia

Aplikacja TESTY KLINICZNE, czyli pomoc diagnostyczna w telefonie. Aplikacja TESTY KLINICZNE, czyli pomoc diagnostyczna w telefonie.
//czytaj cały
Od dziś wszystkie testy kliniczne, znajdujące się w nieporęcznych podręcznikach mają swoje miejsce w kieszeni w naszych smartfonach. Od dziś również możesz współtworzyć to dzieło wysyłając konkretne testy kliniczne, których zastosowanie przyniesie korzyść dla nas i dla naszych pacjentów.
Scoliometer HD Scoliometer HD
//czytaj cały
Scoliometer HD to bardzo użyteczna aplikacja dla wszystkich fizjoterapeutów, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą chorującymi na skoliozę.
Brain Tutor 3D Brain Tutor 3D
//czytaj cały
Za pomocą aplikacji Brain Tutor 3D można poznawać anatomię i sposób funkcjonowania mózgu w bardzo przyjazny sposób dzięki modelom w 3D.
Stop Udarom! Stop migotaniu przedsionków! Stop Udarom! Stop migotaniu przedsionków!
//czytaj cały
Fizjoterapeuci, edukujmy swoich pacjentów! Ich zdrowie i świadomość udaru jest także w naszych rękach.
Kinesiology Taping SPORTTAPE Kinesiology Taping SPORTTAPE
//czytaj cały
Taśmy kinesiology tape używane są powszechnie przez wielu sportowców w ramach szeroko pojętej profilaktyki mikrourazów i przeciążeń, a także wspomagania pracy układu mięśniowo-powięziowo-więzadłowego. Aplikacja oferuje zapoznanie się z nowo powstałym typem taśm SPORTTAPE oraz wszechstronnymi możliwościami jego wykorzystania.
iYoga - 3D4Medical iYoga - 3D4Medical
//czytaj cały
Stworzona przez 3D4Medical aplikacja iYoga pozwala na bieżąco sprawdzanie ćwiczenia oraz układu mięśni. W aplikacji możliwe jest wyszukiwanie, przybliżanie i pokazywanie dowolnego miejsca na modelu ciała widocznym na ekranie.
[ 1 / 2 ] następny ...2