Fizjoterapia – Aktualności – Fizjoterapiaonline.pl

Aktualności

Fizjoterapia

Projektowanie przyjaznej przestrzeni salonu urody, czyli wellness w designie Projektowanie przyjaznej przestrzeni salonu urody, czyli wellness w designie
//czytaj cały
Filozofia wellness od kilku lat króluje w różnego rodzaju usługach wiążących się z regeneracją organizmu, dbałością o ciało, zwiększeniem potencjału zdrowotnego, np. w gabinetach odnowy biologicznej, spa, salonach piękności, klubach fitness.
Bezpłatne intensywne warsztaty dla fizjoterapeutów Bezpłatne intensywne warsztaty dla fizjoterapeutów
//czytaj cały
Dzisiaj, jeśli fizjoterapeuta chce mieć dobrą pracę w zawodzie musi się rozwijać. Regulacje prawne powodują, że musi ukończyć studia II stopnia aby zyskać pełnię praw do wykonywania zawodu, ale to nie wystarczy.
II OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA INNOWACYJNA FIZJOTERAPIA - NEUROLOGIA, PEDIATRIA, SPORT
//czytaj cały
Objęliśmy patronat nad wydarzeniem jakim jest II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia – neurologia, pediatria, sport, która odbędzie się w Lublinie 23-24.04.2016 r. Zachęcamy do wzięcia udziału!
Zastosowanie rehabilitacji w wodzie a poprawa ruchomości stawów i koordynacji u osób z dysfunkcją ruchową Zastosowanie rehabilitacji w wodzie a poprawa ruchomości stawów i koordynacji u osób z dysfunkcją ruchową
//czytaj cały
Terapia w wodzie adoptuje wielu pacjentów do skrócenia czasu rehabilitacji, a często do wzmocnienia osiąganego celu terapii.
Przeszczepianie komórek krążka międzykręgowego Przeszczepianie komórek krążka międzykręgowego
//czytaj cały
Przeszczepianie komórek krążka międzykręgowego całkowicie bezpieczne Neurochirurg, dr n. med. Munther Sabarini jest pionierem metody przeszczepiania komórek krążka międzykręgowego do zmienionych krążków w kręgosłupie tak, by zabieg był jak najmniej inwazyjny. Komórki pochodzą od chorego pacjenta, a zatem nie ma ryzyka wystąpienia groźnych powikłań.
REHMED-PLUS pod znakiem konferencji i warsztatów REHMED-PLUS pod znakiem konferencji i warsztatów
//czytaj cały
Konferencje, bezpłatne badania i tradycyjny bieg integracyjny to tylko kilka z atrakcji, które towarzyszyły IV Targom Rehmed-Plus. Odbyły się one w Targach Kielce od 23 do 24 kwietnia.
[ 1 / 80 ] następny ...80
szukasz pracypraca dla fizjoterapeuty
Praca fizjoterpia
Praca fizjoterpia
Multimedia Fizjoterpia
Fizjoterapia to dziedzina, która nieustannie się rozwija. Dlatego też kluczem do sukcesu jest bycie na bieżąco z pojawiającymi się osiągnięciami i badaniami naukowymi w tym zakresie. Na stronie Aktualności przedstawiać będziemy regularnie najnowsze doniesienia dotyczące fizjoterapii. Zapraszamy do śledzenia zakładki na bieżąco.
szukasz pracy
Fizjoterapia