Fizjoterapia Praca - Fizjoterapia – Ogłoszenia – Praca dla fizjoterapeutów

Ogłoszenia

//pokaż wszystkie // wstecz

Fizjoterapia Praca

Fizjoterapia to Twoja pasja, ale również zawód, profesja? Z myślą o wszystkich poszukujących pracy, ale również o tych poszukujących wybitnych specjalistów, umieszczamy na naszym portalu najnowsze oferty pracy dla fizjoterapeutów. Dodatkowo odnaleźć na portalu można atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy do śledzenia tej zakładki.
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Mrzeżyno - Fizjoterapeuta praca sezonow

Sieć Ośrodków SUS Travel poszukuje Fizjoterapeutów do pracy sezonowej w naszych ośrodkach zlokalizowanych w Mrzeżynie oraz Międzywodziu.Praca od początku kwietnia do końca października na podstawie umowy zlecenia.

Zarobki 1850- 2100 netto + prowizja od sprzedanych zabiegów.Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie na terenie ośrodka.Praca od poniedziałku do piątku od 7-15 + co druga sobota lub niedziela planowanie zabiegów.

Praca fizjoterapeuty w Naszych ośrodkach głównie polega na wykonywaniu zabiegów fizykalnych, masażu oraz gimnastyki porannej lub aquaaerobiku.

Zapewniamy pracę w miłej atmosferze :)Więcej informacji pod podanym numerem telefonu, CV proszę wysyłać pod wskazany adres mailowy
Telefon: 721710481
E-mail: dagmara.ripa@tlen.pl
Dodano: 2019-01-29 15:07:28