Fizjoterapia – Aktualności – Fizjoterapiaonline.pl

Aktualności

Fizjoterapia

Brak konsekwencji dla niezarejestrowanych fizjoterapeutów
//czytaj cały
Badania pokazują, że co czwarty gabinet fizjoterapii nie jest wpisany do rejestru działalności medycznej. Sytuacja ta ma miejsce w województwie świętokrzyskim. Chcąc uzyskać tego typu wpis dany gabinet musi spełnić szereg restrykcyjnych wymogów, w tym również przepisy dotyczące sanitariatów.
AmpFutbol - Właśnie, że TAK AmpFutbol - Właśnie, że TAK
//czytaj cały
W dniach 01.10. – 02.10.2011 w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście mieszczącym się w Warszawie odbyło się pierwsze w Polsce zgrupowanie piłki nożnej osób po amputacjach. Przyjechało 13 graczy z całego kraju.
Gdyński Ośrodek Hipoterapii zaprasza na zajęcia Gdyński Ośrodek Hipoterapii zaprasza na zajęcia
//czytaj cały
Fundacja AnimalPro, operator Ośrodka Hipoterapii i Edukacji Zoologicznej w Gdyni Kolibkach (ul. Spółdzielcza 4), zaprasza dzieci w wieku 6 - 8 lat na ogólnorozwojowe zajęcia grupowe ze zwierzętami, które rozpoczynają się w sobotę 8 października 2011.
Kilkumiesięczne oczekiwanie na rehabilitację
//czytaj cały
Rzeszowski oddział rehabilitacji w jednej trzeciej świeci pustkami. Wszystko przez to, iż wyczerpał się w tym roku limit przyjęć na oddział. Spowodowane jest to większymi potrzebami niż określone jest to w aktualnym kontrakcie placówki medycznej z NFZ.
Eksperci: prawie 3 mln Polaków choruje na osteoporozę
//czytaj cały
Blisko 3 mln Polaków choruje na osteoporozę. Problem ten dotyczy 30 proc. kobiet i 8 proc. mężczyzn po 50. roku życia - wynika z danych prezentowanych podczas poniedziałkowej konferencji "Razem nie damy się złamać", która odbyła się w Warszawie.
Krakowskie Centrum Rehabilitacji nie może przyjąć już więcej pacjentów!
//czytaj cały
Nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz operowania stawów kolanowych zakupiony w 5. Szpitalu Wojskowym w Krakowie stoi nieużywany.
szukasz pracypraca dla fizjoterapeuty
Praca fizjoterpia
Praca fizjoterpia
Multimedia Fizjoterpia
Fizjoterapia to dziedzina, która nieustannie się rozwija. Dlatego też kluczem do sukcesu jest bycie na bieżąco z pojawiającymi się osiągnięciami i badaniami naukowymi w tym zakresie. Na stronie Aktualności przedstawiać będziemy regularnie najnowsze doniesienia dotyczące fizjoterapii. Zapraszamy do śledzenia zakładki na bieżąco.
szukasz pracy
Fizjoterapia