Aktualności

Fizjoterapia

AmpFutbol - Właśnie, że TAK AmpFutbol - Właśnie, że TAK
2011-10-08//czytaj cały
W dniach 01.10. – 02.10.2011 w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście mieszczącym się w Warszawie odbyło się pierwsze w Polsce zgrupowanie piłki nożnej osób po amputacjach. Przyjechało 13 graczy z całego kraju.
Gdyński Ośrodek Hipoterapii zaprasza na zajęcia Gdyński Ośrodek Hipoterapii zaprasza na zajęcia
2011-10-05//czytaj cały
Fundacja AnimalPro, operator Ośrodka Hipoterapii i Edukacji Zoologicznej w Gdyni Kolibkach (ul. Spółdzielcza 4), zaprasza dzieci w wieku 6 - 8 lat na ogólnorozwojowe zajęcia grupowe ze zwierzętami, które rozpoczynają się w sobotę 8 października 2011.
Kilkumiesięczne oczekiwanie na rehabilitację
2011-10-05//czytaj cały
Rzeszowski oddział rehabilitacji w jednej trzeciej świeci pustkami. Wszystko przez to, iż wyczerpał się w tym roku limit przyjęć na oddział. Spowodowane jest to większymi potrzebami niż określone jest to w aktualnym kontrakcie placówki medycznej z NFZ.
Eksperci: prawie 3 mln Polaków choruje na osteoporozę
2011-10-04//czytaj cały
Blisko 3 mln Polaków choruje na osteoporozę. Problem ten dotyczy 30 proc. kobiet i 8 proc. mężczyzn po 50. roku życia - wynika z danych prezentowanych podczas poniedziałkowej konferencji "Razem nie damy się złamać", która odbyła się w Warszawie.
Krakowskie Centrum Rehabilitacji nie może przyjąć już więcej pacjentów!
2011-10-03//czytaj cały
Nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz operowania stawów kolanowych zakupiony w 5. Szpitalu Wojskowym w Krakowie stoi nieużywany.
XV Festiwal Nauki w Warszawie/ Komórki macierzyste mogą pomóc w regeneracji mięśni
2011-09-30//czytaj cały
Uszkodzonym mięśniom szkieletowym można pomóc w regeneracji. Przydają się w tym komórki macierzyste. Badania nad tym zagadnieniem mogą kiedyś znaleźć zastosowanie w leczeniu osób z dystrofią mięśniową. Mówiła o tym w czasie XV Festiwalu Nauki w Warszawie dr Iwona Grabowska z Zakładu Cytologii na Wydziale Biologii UW.
szukasz pracypraca dla fizjoterapeuty
Praca fizjoterpia
Praca fizjoterpia
Multimedia Fizjoterpia
Fizjoterapia to dziedzina, która nieustannie się rozwija. Dlatego też kluczem do sukcesu jest bycie na bieżąco z pojawiającymi się osiągnięciami i badaniami naukowymi w tym zakresie. Na stronie Aktualności przedstawiać będziemy regularnie najnowsze doniesienia dotyczące fizjoterapii. Zapraszamy do śledzenia zakładki na bieżąco.
szukasz pracy
Fizjoterapia