Kursy dla fizjoterapeutów - Targi - Konferencje – Fizjoterapiaonline.pl


Szkolenia

// wstecz

Kursy dla fizjoterapeutów


szkolenia

Szukaj: Kursy Targi Konferencje:

Zapraszamy fizjoterapeutów i nie tylko do przeglądania działu Szkolenia, znajdą tu Państwo nie tylko kursy dla fizjoterapeutów ale także konferencje, targi i inne wydarzenia związane z fizjoterapią. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Poznań - Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation (IASTM) FMT Blades

Termin: 2017-11-05
Miasto: Poznań
E-mail: biuro@rehakursy.pl
Strona www: www.rehakursy.pl/poznan
Telefon: 507163953

Szkolenie przeznaczone dla: fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, instruktorów fitness.

UWAGA! Cena szkolenia nie zawiera narzędzi. Kursanci na kurs muszą przyjść ze swoimi narzędziami. Dostępne możliwości:

powołując się na udział w kursie u nas, otrzymasz 100 zł rabatu na narzędzia Rock Blades, po szczegóły skontaktuj się tutaj: http://rocktape.com.pl/kontakt/
Możesz przyjść na szkolenie z dowolnymi swoimi narzędziami IASTM.

Do tej pory dostęp do wiedzy jak urządzenie IASTM (instrument assisted soft tissue) wspomaga mobilizację tkanek miękkich był mocno ograniczony. Wymagany był zakup drogich narzędzi oraz uczestnictwo w kosztownych zajęciach, które ograniczały terapeutę do jednego sposobu wykorzystywania IASTM. Te czasy minęły.

Szkolenie manipulacji tkanek miękkich FMT Blades to 8-godzinny certyfikowany kurs prowadzony przez ekspertów z dziedziny terapii i oceny ruchu, podczas którego kursant ma możliwość wyboru narzędzi, którymi będzie się posługiwał.

FMT Blades wprowadza również koncepcję terapii ruchowej oraz zwiększenie efektywności terapii z wykorzystaniem IASTM. Techniki manipulacji tkanek miękkich nie muszą być wcale „agresywne” w stosunku do zapewnienia największych efektów terapii nawet jeśli inne narzędzia IASTM występują z „ostro” zakończonymi krawędziami.

Podczas kursu FMT Blades poznasz również testy funkcjonalne dysfunkcji wzorców ruchowych globalnych ruchów oraz nauczysz się jak wykorzystać narzędzia w celu wyeliminowania tych błędów. Nasze anatomiczne, fizjologiczne oraz, co najważniejsze neurologiczne podejście do tkanek miękkich wsparte jest wieloma badaniami. Pokażemy także w jaki sposób można wspomóc terapię tkanek miękkich wykorzystując kinesiology taping oraz odpowiednia terapię ruchową, aby kompleksowo prowadzić terapię pacjenta.

Zapisz się na kurs i dołącz do grupy certyfikowanych terapeutów FMT!


Dodano: 2017-06-29 15:10:50