Fizjoterapia Praca - Fizjoterapia – Ogłoszenia – Praca dla fizjoterapeutów

Ogłoszenia

//pokaż wszystkie // wstecz

Fizjoterapia Praca

Fizjoterapia to Twoja pasja, ale również zawód, profesja? Z myślą o wszystkich poszukujących pracy, ale również o tych poszukujących wybitnych specjalistów, umieszczamy na naszym portalu najnowsze oferty pracy dla fizjoterapeutów. Dodatkowo odnaleźć na portalu można atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy do śledzenia tej zakładki.
Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara

Poznań - Fizjoterapeuta- Francja

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTY
Miejsce pracy: Szpital (oddział opieki średnioterminowej i rehabilitacji)- Francja, region Hauts-de-France, departament Sekwana i Marna

OPIS STANOWISKA:

- Praca w zespole interdyscyplinarnym: fizjoterapeuta zapoznaje się z zaleceniami lekarza, bierze udział w planowaniu terapii i spotkaniach z personelem medycznym.
- Zajęcia z pacjentem w zakresie readaptacji, pomocy w odzyskiwaniu samodzielności.
- Rehabilitacja pacjentów ze stanami niedożywienia; pacjentów ortopedycznych (stany pooperacyjne, schorzenia ortopedyczne).
- Praca w klimatyzowanej sali wyposażonej w motomed, bieżnię i rower stacjonarny, kinetec do rehabilitacji kolana i łokcia, stół do pionizacji pacjenta, poręcze i schody do nauki chodzenia, drabinki, równoważnie rehabilitacyjne.

OFERUJEMY:
- Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
- Umowę o pracę na czas określony CDD.
- Pracę w wymiarze 35 godzin tygodniowo. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8h30-16h00, 30 minut przerwy (12h30-13h00). 25 dni urlopu w roku.
- Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 12 218 zł brutto/ miesięcznie (2850 € brutto/ miesięcznie).
- Zakwaterowanie: bezpłatny pokój zapewniony przez placówkę do czasu znalezienia zakwaterowania. Pomoc Ipf medical w organizacji późniejszego zakwaterowania.
- Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
- Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
- Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:
- Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Samodzielność i odpowiedzialność.
- Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:
- Dodatkowych kursów.
- Doświadczenia zawodowego.
- Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/
Telefon: 503090703
E-mail: rekrutacja@ipfmedical.pl
Strona www: www.ipfmedical.pl
Dodano: 2019-03-06 09:12:56